Strona główna

Na zaproszenie Koła Naukowego Administratywistów, działającego przy Katedrze Administracji i Socjologii, 25 listopada 2016 roku w murach naszej uczelni gościć będziemy Janusza Lewandowskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego, który wcześniej odpowiadał także za budżet Unii Europejskiej.

"Nasze koło naukowe rozpoczęło swoją działalność w połowie listopada tego roku. Bardzo cieszymy się, że Poseł Lewandowski przyjął nasze zaproszenie i odwiedzi naszą uczelnię. Dzięki wsparciu władz uczelni i partnerów udało nam się zorganizować cykl spotkań zarówno z mieszkańcami, studentami, jak i z uczniami z regionu słupskiego. Niewątpliwie jest to dla nas duże wyzwanie, ale cieszymy się, że ruszamy z dużym projektem" – powiedziała Sylwia Hajdukiewicz, Prezes Koła Naukowego Administratywistów.  Podczas swojej wizyty Janusz Lewandowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego będzie uczestnikiem debaty pt. "Unia Europejska na rozdrożu – dokąd zmierzasz Unio?" zorganizowanej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów (godz. 11.30, sala 414 Akademia Pomorska w Słupsku, ul. Westerplatte 64). Odbędzie się także spotkanie otwarte z udziałem europosła w Centrum Dokumentacji Europejskiej w Słupsku, działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku (godz. 14.40, ul. Grodzka 3).  Podczas swojej wizyty Poseł Janusz Lewandowski weźmie także udział w cyklu spotkań z samorządowcami, przedsiębiorcami, dyrektorami jednostek, a także władzami Akademii Pomorskiej w Słupsku.  Wizyta Janusza Lewandowskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego jest wydarzeniem inaugurującym działalność Koła Naukowego Administratywistów. Przypomnijmy, że ufundował on trzy wyjazdy studyjne do Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz płatny staż w Parlamencie Europejskim dla laureata konkursu organizowanego na naszej uczelni. 

Więcej o Kole Naukowym Administratywistów na profilu Facebook’a
Oficjalna strona Janusza Lewandowskiego

Kontakt

Katedra Administracji i Socjologii
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Bohaterów Westerplatte 64
76-200 Słupsk


Sekretariat
mgr Kamil Michalik
Tel.: 59 84 05 929
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czasopismo

1 numer Social-Studies